REFERENCE

Co o mě řekli klienti...

Nikola Peršínová
Projekt lesní zahrady

"Naše zkušenosti s prací zahradní architektky p. Lazarové jsou velice pozitivní. Paní Lazarová byla skvělým rádcem při plánování naší zahrady. Dokázala se vcítit do prostředí a navrhla citlivě projekt, který podtrhl místo, kde jsme zahradu chtěli vytvořit. Jemně a s citem vytvořila krásný projekt. Jsme moc rádi, že jsme se rozhodli zrovna pro p. Lazarovou."


Eva Gaidadzi
Projekt zahrady u rodinného domu

"Paní Lenka Lazarová pro nás realizovala návrh naší zahrady. Na její práci jsme ocenili individuální a citlivý přístup k našim potřebám, stejně jako její znalosti různých rostlin a jejich použití. Našim přáním bylo, aby naše ne příliš velká zahrada byla krásná, kvetoucí a barevná po celý rok a aby byla také "jedlá" - abychom si jí mohli užívat všemi smysly, což se také povedlo."


Tomáš Koběrský
Projekt zahrady u rodinného domu

"Oceňuji profesionální přístup, kdy paní Lazarová osobně přijela, shlédla pozemek, zaměřila a pak navrhovala. Mezi tím bylo potřeba komunikovat, upřesňovat a to probíhalo zcela bez problémů. Konečný návrh zahrady pak splnil naše očekávání. Víme co sázet, kam sázet, co zrušit a co zachovat. Teď už stačí jen správně měřit, držet se návrhu a výsledek bude překrásný. O tom jsem přesvědčen."